Rozloučení se seniory

rozlouceni-se-senioryBudou to už dva roky, co jsme navázali přátelskou družbu s Domovem pro seniory Manž. Curieových v Třebíči a prožili vzájemně příjemné chvíle s hudbou, výtvarným tvořením i sportem. Žáci a žákyně paní učitelky Krátké a Velebové tak nejednou udělali nezištně radost babičkám a dědečkům, pro které znamená kontakt s mladou generací vzpruhu v jejich poklidném životě v domově. Protože se ale za pár dní s těmito třídami rozloučíme, aby mohly pokračovat na středních školách, byli jsme se 20. 6. rozloučit i se seniory. Neznamená to ale, že bychom ukončili naši spolupráci. I v řadách mladších žáků najdeme ty, kteří převezmou štafetu a budou se aktivně podílet na mezigeneračních setkáních.

Autorka: Mgr. Ilona Krátká