První den ve škole

privitani-prvnacku-01V pondělí 2. září jsme v naší škole přivítali sedmdesát prvňáčků v doprovodu hrdých rodičů, prarodičů i sourozenců. Hned ve vstupní hale na ně čekal fotokoutek, kde si s radostí zvěčnili svůj slavnostní den. Společně s ředitelem školy Mgr. Pavlem Blažkem děti přivítali v jejich třídách i zástupci města, starosta Mgr. Pavel Pacal a vedoucí Odboru školství a kultury Bc. Jarmila Zimková. Každý žáček dostal od zřizovatele školy, města Třebíče, plastový box, vybavený výtvarnými potřebami, a krásný reflexní batoh. Novým prvňáčkům zářily oči nadšením a zvědavostí, co všechno je vlastně ve škole čeká. Přejeme našim nováčkům, aby se jim ve škole líbilo, získali hodnotné vědomosti i skvělé kamarády.

Hodně štěstí a úspěchů.

Autor: Mgr. Jitka Sobotková