Spaní ve škole

spaniV pátek 11. 10. 2024 proběhlo spaní ve škole s žáky 2. A. Z důvodu nepřízně počasí se zrušil táborák s rodiči, který měl plánovanou akci zahájit, ale to na dobré náladě neubralo. Program večera byl velice nabitý: kolektivní hry, večeře, party s diskotékou, ochutnávka limonád, brambůrků, sušenek a bonbónů všeho druhu, stezka odvahy a promítání filmu Já, padouch 4. Největší úspěch měla stezka odvahy. Stateční jedinci se nezalekli ani kostlivce, svítícího trpaslíka nebo děsivých zvuků z reproduktoru. Ačkoliv byli všichni nadopovaní cukrem z bonbonů, šli překvapivě brzo spát. Druhý den ráno nás čekala snídaně a úklid místnosti na následující den vyučování. Odnášíme si skvělý zážitek a těšíme se na příští rok.

Autorka: PhDr. et Bc. Soňa Pospíšilová